Bartek Pulcyn

Boże Narodzenie 2014

Już niebawem świętować będziemy narodziny Pana. Na ten wyjątkowy czas życzymy Wam kochani piękna, dobra i prawdy we wszystkich możliwych przejawach.

Przystańmy przy żłóbku, spróbujmy choć trochę zbliżyć się do głębi tajemnicy Bożego wcielenia i… ruszmy dalej. I na tę drogę tamaryszkowi autorzy pragną Was wyposażyć w to, czego wciąż im nieco brakuje:

Marta życzy Wam zatem uporządkowania wszystkiego w jak najlepszej kolejności, tak byście nigdy nie stwierdzili, że brakuje Wam czasu na m(M?)iłość. Artur umiejętności wchodzenia w dialog i dostrzegania wartości w zdaniu drugiego człowieka. Ksiądz Bartek życzy dziecięcej ufności w opiekę kochającego Ojca, a Magda zaufania, że Jego Słowo jest działające i niezmienne, a Boże poszukiwania nas u kresu zawsze mają szczęśliwy finał. Jasiek życzy Wam odwagi i sił do walki o prawdę – w każdej sferze życia. Tę społeczną, religijną, ale przede wszystkim prawdę o sobie samym. Michał życzy dużo nadziei, cierpliwości i mierzenia wysoko, Adam umiejętności dostrzegania Pana Boga w drobnych rzeczach, w codzienności, która dzięki temu nie będzie szara, a Bartek wielkoduszności w rozporządzaniu tym, czym zostaliście obdarowani.

Zdjęcie: Dawn on Blue Ridge Parkway (CC BY-NC-SA 2.0) Kay Gaensler

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.