Artur Przybyszewski

Sylwester 2014

Kończy się rok 2014. Jaki dla nas był, jakim go zapamiętamy? 

Z naszej perspektywy był to przede wszystkim pierwszy rok funkcjonowania podtamaryszkiem.pl. Okres prób i szlifowania swojego warsztatu. Czas ciągłego sprawdzania się w nowej roli. Kilka miesięcy świetnej zabawy słowem i dziesiątki rozkmin przelanych na papier.

W tym czasie napisaliśmy dla Was 40 postów (ten jest 41). Może nie jest to pozwalająca liczba, ale ósemka naszych autorów zapewnia Wam chociaż jeden nowych tekst na tydzień.

Łączna suma odsłon witryny przekroczyła 16 tysięcy. To tak, jakby jednocześnie czytali nas wszyscy kibice Legii Warszawa zgromadzeni na Ł3, albo wszyscy mieszkańcy Zielonki.

Zdecydowanie najbardziej interesujący dla Was zdają się być sami autorzy. To właśnie zakładkę „o nas” odwiedziliście najczęściej. Z kim z nas najbardziej chcielibyście porozmawiać?

Tekstem po który sięgaliście najwięcej razy były „Oazowe zajęcia pozalekcyjne”. Wychodzi na to, że Adam miał nie tylko doskonały pomysł na bloga. Potrafi też świetnie zainteresować tym, co ma do powiedzenia. Zresztą nie tylko On. Każdego z naszych blogerów czyta średnio podobna liczba czytelników, a każdy z Was ma pewnie swojego ulubionego.

Tak w pigułce wyglądał tamaryszkowy rok 2014. Jaki będzie następny? Na pewno chcielibyśmy, żeby był bardziej intensywny. Co przyniesie? Żeby to sprawdzić, musicie regularnie odwiedzać podtamaryszkiem.pl.

A na ten nadchodzący rok chcemy Wam wszystkim życzyć, byście każdego dnia potrafili spotkać się z naszym wspólnym idolem, Jezusem Chrystusem.

PS. Mamy dla Was taką małą propozycję. Zróbmy wspólnie listę najważniejszych wydarzeń mijającego 2014 roku. W komentarzach napiszcie, jakie wydarzenie było dla Was najistotniejsze w ciągu ostatnich 365 dni.

Zdjęcie: Fish startrails (CC BY-SA 2.0) Jonathan Leung

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.